Jesteś tutaj: Strona główna » FAQs

FAQ

1. Co to jest Pharmabox24?

Pharmabox24 to automat vendingowy czyli zautomatyzowany, zawsze otwarty sklep detaliczny, w którym mogą być sprzedawane różne produkty o różnych kształtach i wymiarach, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. To idealne rozwiązanie dla aptek i sklepów, ułatwiające klientom stały dostęp do najpotrzebniejszych artykułów.

2. Czy Pharmalogic jest producentem urządzeń Pharmabox24?

Tak, Pharmalogic jest producentem maszyn Pharmabox24. Urządzenia są konstruowane i udoskonalane przez własny zespół inżynierów – konstruktorów. Dział rozwoju Pharmalogic jest odpowiedzialny za wszelkie rozwiązania technologiczne i informatyczne zastosowane w automatach Pharmabox24.

3. Jak mogę włączyć sie w ten biznes?

W celu ustalenia zasad współpracy prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem krajowym.

4. Gdzie mogą być zainstalowane automaty Pharmabox24?

Pharmabox24 pozwala zaoferować usługi sprzedaży w nietypowych lokalizacjach i wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na tradycyjny punkt sprzedaży. Automaty dobrze sprawdzają się tam, gdzie uruchomienie standardowego punktu sprzedaży detalicznej jest nieopłacalne (sezonowy ośrodek turystyczny, sprzedaż w godzinach nocnych lub w weekendy), lub tam, gdzie jest duży przepływ ludzi ale ograniczona jest przestrzeń (np. dworce kolejowege stacje metra, lotniska, szpitale i ośrodki zdrowia, gabinety lekarskie, supermarkety i sklepy spożywcze).

5. Czy Pharmabox24 może być oznakowany marką właściciela?

Tak, Pharmabox24 może być oznakowany zgodnie z projektem właściciela automatu. Dotyczy to zarówno wyglądu zewnętrznego, jak i interfejsu obsługi wyświetlanego na ekranie urządzenia.

6. Czy Pharmalogic rozwija i udoskonala oprogramowanie Pharmabox24?

Zespół inżynierów Pharmalogic jest autorem oprogramowania zainstalowanego w automatach Pharmabox24. W oparciu o środowisko .NET framework oraz SQL database, oprogramowanie to jest nieustannie rozwijane i udoskonalane. Wszelkie aktualizacje są niezwłocznie udostępniane użytkownikom.

7. Czy Pharmabox24 może być podłączony do sieci?

Tak, każdy Pharmabox24 może być podłączony do centralnego serwera Pharmalogic w celu zdalnego monitorowania stanu technicznego, diagnozowania usterek, aktualizacji oprogramowania i zdalnej pomocy przy obsłudze ustawień funkcji maszyny.

8. Czy temperatura wewnątrz Pharmabox24 jest kontrolowana?

Tak, Pharmabox jest wyposażony w agregat chłodzący w celu utrzymania stałej temperatury wewnątrz urządzenia. Temperaturę można sprawdzać i ustawiać zdalnie poprzez sieć.

9. Jakie są rozmiary Pharmabox24?

Wymiary Pharmabox24 Stile to 220cm wysokości, 150cm szerokości oraz 95cm głębokości. Odpowiednio Pharmabox24 Mini to 195cm x 110cm x 95cm.

10. Jakie są minimalne i maksymalne wymiary towarów, które mogą być sprzedawane w Pharmabox24?

W automacie Pharmabox24 można sprzedawać towary o następujących wymiarach:

  • szerokość od 1 cm do 50 cm
  • wysokość od 1 cm do 35 cm
  • głębokość od 1 cm do 20 cm

11. Czy w automatach Pharmabox24s można sprzedawać także inne produkty?

Tak, dzięki elastyczności i uniwersalności urządzeń Pharmabox24, można w nich sprzedawać wszelkiego rodzaju produkty, szczególnie te, które wymagają delikatnego i precyzyjnego podania klientowi. Obejrzyj wideo!