Jesteś tutaj: Strona główna » Produkty

PHARMABOX24 i PHARMABOX24 MINI

Twoja apteka otwarta 24/7

Pharmabox24 jest zautomatyzowanym, zawsze otwartym sklepem detalicznym, który może sprzedawać towar o różnych kształtach i wymiarach. To najlepsze rozwiązanie z możliwych by zwiększyć sprzedaż – automat zapewni obsługę klienta nawet wtedy, gdy apteka jest zamknięta.

Z Pharmabox24 możesz stworzyć swój automatyczny sklep zaróno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

WINDA zamiast typowego układu sprężyn - pozwala wydawać nawet produkty w szklanych i delikatnych opakowaniach chroniąc je przed zniszczeniem.

ELASTYCZNA PRZESTRZEŃ NA TOWAR - dostosowanie do każdej wielkości i kształtu opakowania poprzez regulacje wysokości półek i regulacje odległości między produktami.

ŁATWE ZARZĄDZANIE oparte na dedykowanym oprogramowaniu - zdalne monitorowanie i kontrola działania, pełne statystyki sprzedaży (ilość, czas, rodzaj towaru, itd), funkcjonalne raporty, definiowanie alarmów.

Szerokie okno i duża pojemność na towary ułatwia wybór właściwego produktu i satysfakcję najbardziej wymagających klientów.

lekomat - automat vendingowy Pharmabox24

Seria Pharmabox24 dostępna jest w dwóch podstawowych modelach: Pharmabox24 Stile i Pharmabox24 Mini. Mają one różne rozmiary, ale łączą je najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i wysoka jakość wykonania.

Pharmabox24 Stile to prawdziwy zautomatyzowany sklep z dużą przestrzenią na produkty Technologia Pharmabox24 zapewnia największą elastyczność obsługi pozwalającą na dostosowanie przestrzeni automatu do produktów każdego wymiaru i kształtu.

Pharmabox24 Mini ma te same zalety co Pharmabox24, z 70 cm przestrzenią na towar zawartą w maszynie o 110 cm szerokości zewnętrznej. Mniejszy model - za to najbardziej pojemny w swojej kategorii!

lekomat - automat vendingowy pharmabox24

SZCZEGÓŁY TWORZĄ RÓŻNICE

Interaktywne komunikaty głosowe, duży kolorowy monitor i najbardziej zaawansowane oprogramowanie do zarządzania automatami, gwarantują łatwość zakupów dla każdego.

BEZPIECZEŃSTWO I TECHNOLOGIA

Pharmabox24 może być umieszczony zarówno wewnatrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Jedną z opcji jest także umieszczenie automatu w witrynie. Na wszystkie te rozwiązania pozwala:

- 'wandalo-odporna' konstrukcja z zabezpieczonymi zamkami

- zabezpieczona przed włamaniami część boczna obsługująca płatności

- oświetlenie LED

- opcjonalne, łatwe do zamontowania urządzenie do obsługi płatności bezgotówkowych

- część na towar oddzielona od części obsługującej płatności (osobne drzwi i zamki)

- 'wandalo-odporna' szyba z filtrem UV

- zamykany pojemnik do odbioru towaru

Troska o szczegóły projektu pozwoliła stworzyć ​​ najwyższej klasy rozwiązanie dla aptek i sklepów, które dbają o wizerunek firmy.

NOWOŚĆ !!!

Do rodziny produktów Pharmabox24 dołączyły dwa nowe modele: Pharmabox24 MIDI i Pharmabox24 SLIM. Dadzą one Państwu większą swobode w wyborze automatu o odpowiednich wymiarach.