Jesteś tutaj: Strona główna » Zdjęcia i wideo

Szczegóły robią różnicę


Pharmabox24 Stile. Automat zamontowany w witrynie apteki.

lekomat - automat vendingowy

PHARMABOX24 MINI

lekomat - automat vendingowy

Wszystkie zaawansowane funkcje, którymi dysponuje Pharmabox24, dostępne w kompaktowych rozmiarach. Pomimo zaledwie 110 cm szerokości, automat nadal ma dużą przestrzeń dla towarów. Ta kompaktowa konstrukcja doskonale nadaje się do instalacji wszędzie tam, gdzie dysponujemy ograniczoną powierzchnią. Standardowe wyposażennie obejmuje: czytnik banknotów, wrzutnik monet, system zabezpieczeń przeciw wandalom, bezpieczne zamki, wzmocnienia antywłamaniowe, system klimatyzacji, drzwi przednie i tylne do uzupełniania zapasów, drukarki, system komunikatów głosowych, graficzny kolorowy monitor wyświetlający komunikaty o zakupie, pełen zestaw oprogramowania do zarządzania w czasie rzeczywistym i zdalnego monitoringu.

AUTOMAT WOLNOSTOJĄCY

Pharmabox24 w obu wersjach Stile i Mini można umieszczać w witrynie lub na zewnątrz, jako automat wolnostojący. Pozwalają na to kompleksowe zabezpieczenia mechaniczne oraz system elektronicznego monitoringu.

REALIZACJE NIETYPOWE

W przypadkach, gdy miejsce instalacji automatu uniemożliwia montaż maszyny o standardowych wymiarach, możliwe jest dostarczenie urządzenia „na miarę”.

SZPITALE, PARKI ROZRYWKI, CENTRA HANDLOWE

Pharmabox24 doskonale funkcjonuje jako „mała apteka” w szczególnych lokalizacjach: szpitale, parki rozrywki, duże i małe centra handlowe, ośrodki pomocy medycznej, hotele, dworce, lotniska. Pharmabox24 jest zawsze gotowy do pracy w nietypowych miejscach i godzinach.

PROSTA OBSŁUGA

Praca Pharmabox24 może być organizowana i monitorowana zdalnie, w czasie rzeczywistym, za pomocą dedykowanego oprogramowania. Analizy ilości dostępnych towarów, statystyki sprzedaży, zmiany cen, mogą być wykonywane ze zdalnej lokalizacji poprzez sieć internetową.

ZEWNĘTRZNE INSTALACJE

W przypadku instalacji w odsłoniętym terenie, Pharmabox24 może być wyposażony w daszek osłaniający osobę korzystającą z automatu.

WYSTAWY

Pharmalogic jest obecny na najważniejszych wystawach włoskich i międzynarodowych.

R&D I PRODUKCJA

Dział Badań i Rozwoju Pharmalogic nieustannie pracuje nad doskonaleniem konstrukcji automatów i ich oprogramowania tak, aby nasze produkty w coraz większym stopniu były połączeniem niezawodności, optymalizacji i prostoty obsługi.